Anmälan till tävling i RG som arrangeras av Syd

Tävling:Sydstegen 2
Ort:Kristianstad
Datum:29/5 - 29/5
Anmälan: Lottningen har redan varit.
Kontakta gymnastikförbundets idrottsenhet vid eventuella frågor.
Tävlingsinfo:- C4-gymnasterna arrangerar tävlingen.
- Anmälningsavgiften är 100 kronor/individuell gymnast.
100kronor/deltagande gymnast i duo, trio eller trupp
- Anmälan faktureras föreningarna i efterhand av Gymnastikförbundet Syd

Anmälningar just nu:
Individuella
BAS junior - individuellt Föd.år Förening Datum
Anastasia Samurgiannidou 2009 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Emmalisa Olofsson 2008 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Engla Pettersson 2007 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Evelina Svensjö 2007 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Frida Modig 2009 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Lela Laveklint 2008 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Tilde Olofsson 2007 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Bella Oltner 2008 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Maiah Hantoft 2008 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Greta Bajraktari 2008 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Taisiia Popovich 2007 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Leonora Olsson 2007 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Lykke Stenbeck 2009 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
BAS senior - individuellt Föd.år Förening Datum
Hilda Andersson 2006 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Liusiya Koroleva 2006 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Sofie Bonde 2005 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Ida von Knorring 2006 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Tyra Rodriguez 2006 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Domare eftermiidag Föd.år Förening Datum
Jenny Engdahl 1960 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Emma Sandell 1994 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Domare förmiddag Föd.år Förening Datum
Jenny Engdahl 1960 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
FIG junior - individuellt Föd.år Förening Datum
Milena Kovalenko 2007 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Daria Rezova 2008 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
FIG senior - individuellt Föd.år Förening Datum
Malin Harrysson 2003 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Matilda Westin 2005 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Emma Jönsson 2005 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Melanie Christov 2006 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Tuva Dustler 2006 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Fria klassen - individuellt Föd.år Förening Datum
Kira Lekomtseva 2012 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Smera Chahuan 2008 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Sistaårsungdom - individuellt Föd.år Förening Datum
Alua Aimakova 2010 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Steg 1 - Individuellt Föd.år Förening Datum
Mariam Kandil 2011 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Yara Sinjab 2009 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Ester Allsten 2007 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Elita Hasanaj 2011 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Bella Fältman 2013 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Elina Ramani 2010 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Inez Ekenros 2012 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Isabelle Nilsson 2012 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Lilly Damsberg 2010 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Lizzie Wilborgsson 2011 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Tamara Salem 2012 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Tindra Wildt-Persson 2013 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Engla Gustavsson 2011 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Ariana Rokhanska 2010 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Shehyan Noman 2011 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Azra Avdagic 2010 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Alexandra Lantz 2013 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Vera Bondarik 2014 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Astrid Rodriguez 2012 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Cathaleya Lundin 2013 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Megan Reid 2013 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Idika Miglani 2012 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Rose Palwankar 2012 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Lily Hellstedt 2013 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Ella Hagström Bonow 2014 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Eva Popa 2013 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Steg 2 - individuellt Föd.år Förening Datum
Alice Tiljander Alm 2010 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Junie Billsten 2012 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Lamar Nakchbandi 2006 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Linnea Hyvärinen 2010 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Malea Ferens 2009 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Sofija Malm 2011 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Talin Khalose 2012 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Tilde Martinsson 2010 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Blanka Strandsjö 2011 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Daria Koroleva 2011 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Varvara Lekomtseva 2015 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Martina Nilsson 2010 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Alicia Christov 2013 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Emma Clough 2010 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Tove Nilsson 2011 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Viktoria Nilsson 2012 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Saga Stenbeck 2012 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Agknesa Sulmina 2012 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Marija Ramanauskas 2007 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Sanika Choudhari 2009 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Eva Farida Hoziieva 2010 Älmhults Gymnastikklubb 2022-05-08
Steg 3 - individuellt Föd.år Förening Datum
Maja Kaltak 2008 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Ronja Damsberg 2006 C4-Gymnasterna Kristianstad 2022-05-07
Maria Koroleva 2008 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Helen Noman 2008 Landskrona Kvinnliga GF 2022-05-04
Ebba Rosberg Wall 2009 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Smilla Sandell 2010 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Alice Landin 2011 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Lilly Hendar 2010 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Alice Reid 2009 Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 2022-05-08
Trupp
Steg 1 - trupp Antal lag Datum
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 1 2022-05-08
Älmhults Gymnastikklubb Blå Truppen 1 2022-05-08
Älmhults Gymnastikklubb Svarta Truppen 1 2022-05-08
Steg 2 - trupp Antal lag Datum
Landskrona Kvinnliga GF 1 2022-05-04
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 1 2022-05-08
Älmhults Gymnastikklubb Steg 2 1 2022-05-08
Steg 3 - trupp Antal lag Datum
C4-Gymnasterna Kristianstad 1 2022-05-07
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb 1 2022-05-08
Juniorduo Alua Aimakova och Lykke Stenbeck 1 2022-05-08
Juniorduo Alice Reid och Ebba Rosberg Wall 1 2022-05-08

Tillbaka