Anmälan till tävling i Kvinnlig AG som arrangeras av Mitt

Tävling:Birstacupen 2021
Ort:Sundsvall
Datum:30/10 - 30/10
Anmälan: Lottningen har redan varit.
Kontakta gymnastikförbundets idrottsenhet vid eventuella frågor.
Tävlingsinfo:Individuell mångkamp steg 3-8 samt Riks- och Regionspokal. Grensegrar i steg 5-8 samt Riks- och Regionspokal (beroende på antal deltagare, minst 5st tävlande/nivå för att det ska bli grensegrar). På denna tävling kommer även regionens deltagare till Riksfinalen att tas ut, gäller steg 5-6.
Se inbjudan för mer information.
Dokument: Inbjudan Birstacupen 30 okt 2021.pdf

Anmälningar just nu:
Gymnaster
Rikspokal Föd.år Förening Datum
Britta krylén 2005 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 3 Föd.år Förening Datum
Lily Ståhl 2010 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Ella Backman 2010 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Elvira Westner 2009 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 4 Föd.år Förening Datum
Freja Sanfridsson 2010 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Jonna Kahn 2009 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Svea Thor 2009 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Tamara Sundvall 2010 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Ellen Boye 2010 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Anna Mårtensson 2010 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Lovisa Falk 2011 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Kerstin Biasoletto 2011 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Kristin Samuelsson 2011 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Lykke Norén 2011 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Stella Hallgren 2010 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Hanna Starbrink 2007 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Rut Bellin 2007 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Alice Stjärnered 2009 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 5 Föd.år Förening Datum
Milla Forsgren 2006 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Emma Maripou 2008 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 6 Föd.år Förening Datum
Ingrid Wahlberg 2005 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Lovis Sanfridsson 2008 Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Emma Andersson 2007 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Clara Zakrisson 2008 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Moa Maripou 2006 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Isabelle Wingqvist 2006 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Mira-Märta Lekselius 2006 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Ella Nordlund 2005 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 7 Föd.år Förening Datum
Nora Samuelsson 2007 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Freja Krylén 2007 Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Domare
Steg 1 Förening Datum
Johanna Kahn Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Lovis Eklund Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Gustav Biasoletto Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Line Samuelsson Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Ella Holgen Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 2 Förening Datum
Helene Wahlberg Åre Gymnastikförening 2021-10-09
Evert Boye Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Catrin Holgén Östersundsgymnasterna 2021-10-09
Steg 3 Förening Datum
My Andersson Östersundsgymnasterna 2021-10-09

Tillbaka