Anmälan till tävling i Trupp som arrangeras av Öst

Tävling:Regionstävlingar i Öst 2020 (Digitala)
Ort:Stockholm
Datum:14/11 - 14/11
Anmälan: Lottningen har redan varit.
Kontakta gymnastikförbundets idrottsenhet vid eventuella frågor.
Tävlingsinfo:Välkomna på höstens digitala regionstävling!
- Mångkamp.
- Anmälningsavgift: 500 kr.
- Först till kvarn!
- Nationella bedömningsreglemente Trupp 2.0 gäller.

Mer info hittar ni på vår hemsida.

Anmälningar just nu:
Trupplag
RegionFemman Antal lag Datum
Drevvikens Dans och Gymnastikförening 1 2020-10-05
Föreningen Visbygymnasterna 1 2020-10-01
GF Brommagymnasterna Lag 1 1 2020-09-29
GF Hoi Polloi 1 2020-10-07
GF Ling Röd 1 2020-10-15
Gymnastikföreningen Mälarögymnasterna 1 2020-09-30
Gymnastikföreningen Wermdö 1 2020-10-12
Gymnastiktruppen Vikingarna lag 1 1 2020-09-29
Gymnastiktruppen Vikingarna FT2 Röd 1 2020-10-07
Gymnastiktruppen Vikingarna FT2 Blå 1 2020-10-07
Huddinge Gymnastikförening 1 2020-10-01
KFUM Kristianstad Gymnastikförening 1 2020-10-17
Saltsjöbadens Idrottsförening Struken 1 2020-10-08
Sollentunagymnasterna lag röd 1 2020-10-06
Sollentunagymnasterna lag svart 1 2020-10-13
Tranemo GF 1 2020-10-15
Vendelsö Gymnastikförening FT1 1 2020-10-05
Waxholms Gymnastikförening 1 2020-09-29
Waxholms Gymnastikförening 1 2020-09-29
RegionFyran Antal lag Datum
Borlänge Gymnastikklubb 1 2020-10-22
GF Brommagymnasterna Lag 1 1 2020-09-29
GF Hoi Polloi Struken 1 2020-10-02
GF Ling Nationella 1 2020-10-15
Gymnastiktruppen Vikingarna FT1 1 2020-10-08
Hammarbygymnasterna Trupp25 1 2020-09-29
Hammarbygymnasterna Trupp 30 Lag Röd 1 2020-09-30
Hammarbygymnasterna Trupp 30 Lag Vit 1 2020-09-30
Hudiksvalls Gymnastikförening 1 2020-10-19
KFUM Kristianstad Gymnastikförening 1 2020-10-17
Salemgymnasterna 1 2020-10-08
Söderhamns Gymnastikförening 1 2020-10-07
Täby GF Tävlingstrupp 3 1 2020-09-29
Täby Gymnastikförening 1 2020-09-29
Vendelsö Gymnastikförening 1 2020-10-19
Vänersborgs Gymnastikförening lag 1 1 2020-10-20
Vänersborgs Gymnastikförening lag 2 1 2020-10-20
Åhus Gymnastikklubb 1 2020-10-15
RegionSexan Antal lag Datum
Bjerreds Gymnastikförening Rosa 1 2020-10-20
Bjerreds Gymnastikförening Lila 1 2020-10-20
Bjerreds GF, Black 1 2020-10-21
Enebybergsgymnasterna Bas 11F Grön 1 1 2020-10-08
Enebybergsgymnasterna Bas 11F Grön 2 1 2020-10-08
Röstångagymnasterna 1 2020-10-16
GF Brommagymnasterna FTG 1 2020-09-30
GF Hoi Polloi Struken 1 2020-10-02
GF Ling Blå 1 2020-10-15
GF Ling Tzuka 1 2020-10-15
Gymnastikföreningen Mälarögymnasterna 2 2020-09-30
Gymnastikföreningen Mälarögymnasterna 1 2020-09-30
Gymnastikföreningen Wermdö 1 2020-09-29
Gymnastikföreningen Wermdö UT2 1 2020-10-12
Gymnastikföreningen Wermdö FT4 1 2020-10-18
Gymnastikklubben Trollbäcken 1 2020-10-11
Hammarbygymnasterna Trupp 33 1 2020-10-04
Saltsjöbadens Idrottsförening Struken 1 2020-10-08
SOL GF - Minior 1 1 2020-10-14
Tranemo Gymnastikförening 2 2020-10-20
Täby Gymnastikförening 2 2020-09-29
Vendelsö Gymnastikförening FT4 1 2020-10-15
Waxholms Gymnastikförening Struken 1 2020-09-29
Waxholms Gymnastikförening 1 2020-10-05
Älmhults Gymnastikklubb 1 2020-10-15
Östhammars Gymnastikförening 1 2020-10-06
RegionTrean Antal lag Datum
GF Brommagymnasterna Lag 1 1 2020-10-09
GF Brommagymnasterna Lag A 1 2020-10-13
GF Wermdö 1 2020-10-13
Gymnastiktruppen Vikingarna FT1 1 2020-10-08
Hammarbygymnasterna Trupp 27 1 2020-09-29
Huddinge Gymnastikförening 1 2020-10-01
Hudiksvalls Gymnastikförening 1 2020-10-16
Hörnefors Gymnastikförening 1 2020-10-15
Järfällagymnasterna 1 2020-10-01
KFUM Kristianstad Gymnastikförening 1 2020-10-17
Sollentunagymnasterna AT 1 2020-10-20
Söderhamns Gymnastikförening 1 2020-10-07
Tranemo GF 1 2020-10-15
Täby Gymnastikförening Struken 1 2020-09-29
Waxholms Gymnastikförening 1 2020-09-29

Tillbaka