Gymnaster
|
Rikscupen Ettan (7-10år)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Simon Olsen |
2009 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Sandro Ladelfa |
2010 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Paxton Doung |
2011 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Oscar Lundberg |
2011 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Calle Ryde |
2010 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Erik Lindenberg |
2011 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Frans Magnusson |
2010 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Raphael Lundin |
2010 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Ingmar Nordell |
2009 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Sixten Karlsson |
2010 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Hugo Samuelsson Sandgren |
2010 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Jakob Egeland |
2010 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Olle Bengtsson |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Sam Dahlström |
2010 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Jack Stenbäck |
2010 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Nelson Hanné |
2010 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Karl Holm |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Lucas Jönsson |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Svante Nord |
2010 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Gustav Rask |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Filip Vinberg |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Edvard Göransson |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Edvard Ljung Struken |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Elliot Österberg |
2009 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Elmer Karlgren Grerup |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Melvin Bernerskog |
2009 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Nils Götell Struken |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Oliver Österberg |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Tim Mansikkasalo |
2010 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Juan David Norena Aguilar Struken |
2009 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Arvid Sjolid |
2010 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Alfred Bogfors |
2011 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Edward Klint |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Charlie Signer |
2009 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Richard Norholm |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Jacob De Jonge |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Tilian Soneson |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Adam Boström |
2011 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Hugo Hutri |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Henning Engström |
2010 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Agne Wallo |
2010 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
|
Rikscupen Trean (14år och yngre)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Lex Luiro |
2007 |
Alingsås IF Gymnastikförening |
2019-10-16 |
Simon Franke |
2006 |
Alingsås IF Gymnastikförening |
2019-10-16 |
Charlie Björsson |
2006 |
Alingsås IF Gymnastikförening |
2019-10-16 |
Alexander Benjaiminne |
2007 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Joar Adolfsson |
2007 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Sebastian Ramsnaes Jinnah |
2008 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Abdul Rahman Mohammed |
2007 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Edvin Rylèn |
2007 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Ismayil Rustamli |
2006 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Nils Bengtsson |
2006 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Birger Thor |
2008 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Hugo Woxblom |
2005 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Jesper Solgård |
2005 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Olof Antti |
2005 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
|
Rikscupen Tvåan (12 år och yngre)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
David Brännfors |
2008 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Stellan Edfeldt |
2009 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Vladislav Radnaev Struken |
2007 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Aladin Al-Naib |
2009 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Gustav Nilsson |
2009 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Oskar Il-Sung Melander |
2009 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Theo Altarac |
2009 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Philippos Massadakis |
2008 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Franke Rylèn |
2009 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Elias Samuelsson Sandgren |
2007 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
William Linden |
2008 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Bernard Blomdahl |
2008 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Hugo Houshangi |
2008 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Ali Aghazade |
2007 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Alfons Eliasson |
2008 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Gusten Hyll |
2009 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Wille Larsson |
2007 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Eskil Abrahamsson |
2007 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Alexander Sääf Mengreli |
2008 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Liam Nordlund |
2009 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Alexander Bogfors |
2008 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Valter Sjolid |
2008 |
Hindås Gymnastikförening |
2019-10-09 |
Sander Hilgriftin |
2009 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Olof Andersson/ Koponen |
2007 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Alvar Engström |
2008 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Harry Lindgren |
2008 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
Kasper Radkvist |
2008 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
Linus Wilhelmsson |
2008 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
Kaspar Ericsson |
2007 |
Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK |
2019-10-14 |
|
Rikspokalen Ettan (från 7år)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Giorgiy Chincharauli Struken |
2008 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Alexander Korepov |
2009 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Alexander Göjeryd |
2007 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Simeon Laphsin Struken |
2010 |
GF Brommagymnasterna |
2019-09-11 |
Gabriel Nikolic |
2008 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Melker Forsberg |
2008 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-08 |
Mijo Eklund Gullberg |
2008 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-08 |
Emanuel Rosengren |
2006 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-22 |
Vincent Yokoichi Eriksson |
2006 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-22 |
Nils Bergmark |
2008 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-22 |
|
Rikspokalen Trean (från 7år)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Oliver Lewandowski Struken |
2006 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
|
Rikspokalen Tvåan (från 7år)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Love Lykvist |
2006 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-22 |
Eskil Thor |
2006 |
Hammarbygymnasterna |
2019-10-22 |
Alberto Brandt |
2006 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
|
Svenska Cupen (15år och äldre)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Adam Benjaminsson |
2004 |
Alingsås IF Gymnastikförening |
2019-10-16 |
Luis Il-Sung Melander |
2004 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Victor Javenfeldt |
2001 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Joakim Lenberg |
2001 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Tony Do |
1998 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Pontus Kallanvaara |
1995 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Jonathan Smith |
2004 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Emmanuel Falodi |
1992 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Gabriel Lindeby |
1995 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Christopher Soos |
1994 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Filip Lidbeck |
1999 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
William Hyll |
2003 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Vilgot Hyll |
2003 |
Halmstad Frigymnaster |
2019-10-17 |
Adam Björs |
2001 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Filip Kull |
2001 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Henrik Schröder |
1996 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Karl Idesjö |
1996 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Kim Wanström |
1998 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Linus Lykvist |
2003 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Lukas Houser |
2003 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Mattias Larsson |
2001 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Peter Eriksson |
2003 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
William Broman Struken |
1997 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
William Sundell |
2002 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Vitalijs Kardasovs |
1984 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Jacob Söderqvist |
2004 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Leo Blumenberg |
1995 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Simon Eriksson |
2001 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |
Emil Espling |
2002 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
Johan Rosendahl |
2003 |
Lulegymnasterna |
2019-10-10 |
|
Ungdomscupen (12-14år)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Markus Göransson |
2005 |
Alingsås IF Gymnastikförening |
2019-10-16 |
Theo Holmgren |
2006 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
Viggo Altarac |
2007 |
Gymnastikklubben Motus-Salto |
2019-10-09 |
David Knezevic |
2008 |
Göteborgs Turnförening |
2019-10-16 |
Lukas Norin |
2005 |
Hammarbygymnasterna |
2019-09-01 |
Calle Holm |
2005 |
KFUM Gymnastikavdelningar |
2019-10-16 |