Individuella
|
DOMARE FRIA KLASSEN (minst regdomare, en/förening
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Paulina Gunnarsson |
1996 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Rosita Salvador |
2000 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
|
Fria klassen IND: 2 program (frist. alt redskap)
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Alice Almsjö |
2009 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Katrin Tseptor |
2008 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Saga Näslin |
2007 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Thilde Rolen |
2007 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Melanie Wennman |
2007 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Michelle Sienkiewicz |
2009 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Anni Wedman |
2008 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Jessie Johansson Struken |
2007 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Alma Horkamo |
2008 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Nova Östberg |
2008 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-04 |
|
Juniorer BAS: käglor, band
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Amanda Pop |
2004 |
C4-Gymnasterna Kristianstad |
2019-04-28 |
Elin Wiklund |
2006 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Hanna Stenhammar Struken |
2005 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Alice Lazarevic |
2005 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Elina Sheremey |
2006 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Bianca Björkman |
2006 |
Jönköpings Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Nellie Skiöld |
2006 |
Jönköpings Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Emma Jönsson |
2005 |
Landskrona Kvinnliga GF |
2019-05-05 |
Linnea Larsson |
2006 |
Landskrona Kvinnliga GF |
2019-05-05 |
Ida von Knorring |
2006 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Tuva Dustler |
2006 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Aglaya Preobrazhenskaya |
2005 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Agnes Persson Struken |
2006 |
Stockholm RG |
2019-05-04 |
Hanna Du Rietz Alared |
2006 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Victoria Eliasson |
2005 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Leia Plahn |
2006 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Alice Hellgren |
2006 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Linnea Eriksson |
2004 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Sofia Mats |
2004 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Olivia Lindgren |
2004 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Anna-Maria Herzberg |
2004 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Matilda Westin |
2005 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Alva Werme Rahm |
2005 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Amelia Olsson |
2005 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Lisa Andersson |
2005 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Nikolija Peric |
2005 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Tuva Adolfsson |
2004 |
Torsby Gymnastikförening |
2019-05-05 |
Myrna Gidlund |
2006 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
|
Juniorer FIG: rep, käglor, band
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Ida Önnegren |
2004 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Angelina Ekström |
2004 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Ella Widheimer |
2005 |
Jönköpings Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Astrid Kristensson Nilsson |
2004 |
Landskrona Kvinnliga GF |
2019-05-05 |
Tuva Henckel |
2004 |
Landskrona Kvinnliga GF |
2019-05-05 |
Hedvig Elg Appelros |
2005 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Tiara Nziza |
2005 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Sofia Bergquist |
2005 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Alma Wernborg |
2004 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Tindra Laukkanen |
2005 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Agnes Hagberg |
2004 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
|
Seniorer BAS: käglor, band
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Malin Harrysson |
2003 |
C4-Gymnasterna Kristianstad |
2019-04-28 |
Olivia Teixeira |
2003 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Maja Isaksson |
2003 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Ellen Kastensson Struken |
2001 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Emma Göransson |
2003 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Fidelie Uddèn |
2003 |
Jönköpings Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Kazandra Wallenberg |
2003 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Anna Eklund |
2003 |
Södertälje Gymnastik o Sportförening |
2019-04-30 |
Jenny Nordin |
2002 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Rosita Salvador |
2000 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
|
Seniorer FIG: tb, käglor, band
| Föd.år
| Förening
| Datum |
Marlen Vaidla |
2001 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Evelina Gommel Struken |
2000 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Alva Svennbeck |
2000 |
GF Uppsalaflickorna |
2019-05-03 |
Meja Engdahl Petersson |
2003 |
Landskrona Kvinnliga GF |
2019-05-05 |
Viktoria Christov Struken |
2003 |
Nevis Rytmiska Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Maja Svensson |
2003 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Wilma Skanse |
2001 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Moa Paulos |
2002 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Polina Golikova |
1999 |
Stråssa Gymnastikförening |
2019-04-23 |
Cassandra Pettersson |
1996 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |
Alma Wikström |
2001 |
Örnsköldsviks Gymnastikklubb |
2019-05-03 |